مه تیک

دانلود رمان عاشقانه | دانلود رمان جدید

دانلود رمان شیطان و دوشیزه پریم با لینک مستقیم

Download Roman Sheytan va dushizeh prim – PDF

دانلود رایگان رمانشیطان و دوشیزه پریم با موضوع رمان های درک ژرفای تیرگی های وجود آدمی با لینک مستقیم و فرمت pdf برای کامپیوتر و گوشی های اندروید و آیفون

ارائه شده توسط وبسایت دانلود رمان مه تیک

نام رمان :شیطان و دوشیزه پریم

نویسنده : پائولو کوئیلو

موضوع : درک ژرفای تیرگی های وجود آدمی

فرمت : پی دی اف

تعداد صفحات : ۷۰۰

خلاصه داستان شیطان و دوشیزه پریم:

یک غریبه به روستای دور افتاده ویسکوز می‌رسد، همراهش کوله پشتی حاوی یک دفتر ضخیم و یازده شمش طلا می‌باشد. او به دنبال پاسخ به یک سؤال است که او را عذاب می‌دهد: آیا انسانها، در اصل، خوب یا بد هستند؟ در خوشامدگویی به خارج از کشور مرموز، کل روستا به عنوان مفسر طرح پیچیده خود، که برای همیشه زندگی خود را نشان می‌دهد، می‌شود.

در دنیا دو مقوله «خیر» و «شر» وجود دارند که همیشه در تضاد هم قرار دارند. در این کتاب، به همین دو مقوله پرداخته شده که یک‌سوی آن خدای یگانه و سوی دیگر شیطان؛ قرار دارند.

جهت مشاهده و دانلود رمان به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

قسمت هایی از رمان شیطان و دوشیزه پریم:

شیطان و دوشیزه پریم آخرین کتاب از سه گانه “و در روز هفتم” میباشد. هر سه کتاب به یک هفته از زندگی انسانهای معمولی پرداخته میشود که ناگهان خود را در برابر آزمونی عظیم از عشق، قدرت و یا مرگ میبنند که سرنوشت برای آنها گسترانده است. دو بخش نخستین این سه گانه “ورونیکا تصمیم میگیرد بمیرد” و “کنار رودخانه پیدار نشستم و گریستم” میباشد.

اما کتاب شیطان و دوشیزه پریم روایت دخترک یتیمیست که در دهکده ای رو به زوال به نام ویسکوز به خدمتکاری مشغول است و به عنوان تنها جوانی که هنوز روستا را ترک نگفته است، شاهد برباد رفتن بهترین روزهای زندگی خود به دست شرایط یکنواخت و ملامت انگیز این روستاست. تا اینکه با ورود شیطان برگ تازه ای برای دخترک، روستا و حتی تمامی انسانیت ورق می خورد و به ناچار باید تصمیمی بسیار بزرگ به قیمت شرافت انسانی اتخاذ کند، اما دخترک میداند هر تصمیمی بهای خود را دارد.

 

 

در صورتی که رمان شیطان و دوشیزه پریم را مطالعه نموده اید نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

جهت دانلود رمان شیطان و دوشیزه پریم با لینک مستقیم به باکس دانلود مراجعه فرمایید.ه فرمایید.

لطفا وبسایت  مه تیک را به دوستان خود معرفی کنید

برچسب ها:+++++

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *